[ad_1]
Три роки тому на ITC.ua виходив огляд розумного настільного годинника Gelius Time Bridge. Тепер компанія випустила другу версію, яка суттєво відрізняється від попередника, отримала додаткові функції, а також фактично немає конкурентів. Ми вже протестували Gelius Time Bridge 2 певний час і тепер готові ділитися враженнями. Зазначимо, що подібні гаджети стали ще актуальнішими, бо кількість пристроїв з підтримкою бездротової зарядки суттєво збільшилася, а значить цей процес може бути майже непомітним, а головне реально без дротів.
Зміст
- 1 Технічні характеристики Gelius Time Bridge 2
- 2 Паковання та комплектація
- 3 Дизайн та ергономіка
- 4 Функції, керування та можливості
- 5 Автономність Gelius Time Bridge 2
- 6 Досвід користування Gelius Time Bridge 2
- 7 Ціни та конкуренти
Технічні характеристики Gelius Time Bridge 2
Матеріал | Пластик |
Колір | Чорний |
Тип гаджета | LED годинник |
Бездротова зарядка | Є |
Споживана потужність DC | 5В/3А, 9В/2,1А |
Потужність | 5Вт/7,5Вт/10Вт/15Вт |
Порт зарядки живлення | USB Type-C |
Ємність батареї | 1800 мАгод |
Габарити | 225×105×52 мм |
Вага | 473 грами |
Паковання та комплектація
Gelius Time Bridge 2 поставляється у білому боксі середніх розмірів.
Всередині знаходиться сам настільний годинник, гарантія, детальна інструкція українською мовою та метровий кабель USB-C.
Дизайн та ергономіка
Gelius Time Bridge 2 — стильний сучасний пристрій з пластиковим корпусом. Верхня частина глянцева, а нижня матова. Габарити моделі складають 225×105×52 мм, а вага 473 грами.
Розумний годинник має овальну довгасту форму з пласким майданчиком для заряджання пристроїв зверху.
На передній панелі Gelius Time Bridge 2 бачимо екран з годинником, датою, днем тижня та активною бездротовою зарядкою. Нижче розмістили три фізичні кнопки, що відповідають за увімкнення/вимкнення двох будильників та налаштування яскравості цифр.
На задній панелі є порт USB-C та чотири фізичні кнопки, що відповідають за налаштування часу та дати.
На правому торці розмістили сенсорну панель, яка керує вимиканням будильника, а також підсвіткою.
На дні бачимо дві напівкруглі силіконові ніжки, що не дають годиннику ковзати по поверхні, інформацію про пристрій та отвір для вбудованого динаміка.
Функції, керування та можливості
Gelius Time Bridge 2 — в першу чергу годинник, тому він показує час. Також це календар, тому праворуч від часу бачимо день та місяць.
А ще тут є можливість встановити два будильники. Налаштовуються вони задніми кнопками, а вмикаються/вимикаються передніми. Звучання просте (бі-біп, бі-біп, бі-біп), але дуже гучне, тому ви точно прокинетеся навіть якщо він стоятиме десь не близько.
Gelius Time Bridge 2 також зарядна станція для смартфонів чи навушників з підтримкою бездротової зарядки Qi. На жаль, заряджати розумні годинники не можна. Залежно від пристрою заряджання відбувається з різною потужністю (5Вт/7,5Вт/10Вт/15Вт).
А ще цей гаджет виступає нічником. Саме тому тут дають змінювати яскравість цифр годинника за допомогою фізичної кнопки на передній панелі. Це допомагає не сліпити вас, якщо пристрій стоїть біля ліжка.
Також є повноцінне та різне підсвічування на корпусі. Останнє змінюється через бокову сенсорну панель. Це може бути RGB середньої яскравості, просто жовтаве світло та таке ж саме світло, але на 50% тьмяніше.
Детально про гаджет можна прочитати тут. А ось тут я залишу електронну інструкцію, яка фізично є в коробці, а нижче є опис налаштування годинника та будильника.
Автономність Gelius Time Bridge 2
Gelius Time Bridge 2 оснащений акумулятором на 1800 мАгод. Звісно, це не для заряджання пристроїв, коли немає світла, а для підтримування роботи годинника. Заявлено про 5-7 годин роботи на одному заряді. По факту, після декількох відключень світла, можу підтвердити, що Gelius Time Bridge 2 фактично тримає заряд десь 6,5 годин.
Досвід користування Gelius Time Bridge 2
Gelius Time Bridge 2 мені сподобався. Розумний годинник має сучасний дизайн, який вписується в інтер’єр, підходить для різних кімнат, для офісу чи навіть кафе. Він відносно компактний, але при цьому цифри великі, їх добре видно на відстані, вони яскраво світяться, а якщо потрібно, то можна приглушити їх світіння.
На верхню глянцеву частину корпуса швидко сідає пил та від загалом легко забруднюється від пальців тощо. Але так само корпус легко очищається, а ще сліди користування майже не видно.
Gelius Time Bridge 2 став в мене на тумбочці біля ліжка, тому пристрій виступав не тільки зарядкою для смартфона, а ще й годинником, нічником та будильником. Тобто виконував усі функції, які тільки мав.
Також я поставив експеримент і заряджав телефон тільки через нього, що допомогло впродовж тижня взагалі не користуватися кабелем. Це зручно і до такого швидко звикаєш. Перед використанням я зарядив телефон повністю, а потім тільки підзаряджав через годинник. Цього без проблем вистачало для комфортного користування. Виходило, що за день смартфон сідав десь до 20-40%, увечері я лягав в ліжко почитати та клав його на платформу і за декілька годин поки я читав він вже був на 100%. Іноді лягати доводилося пізніше, тому смартфон заряджався коли я спав.
Зручно, що яскравість циферблата годинника можна регулювати, тому я виставив на мінімум, щоб мені не сліпило очі, коли прокидався вночі та дивився на час. Також зручно торкатися корпуса та вмикати підсвічування. Це допомагає не чіпляти меблі, коли вночі йдеш у вбиральню чи попити води та водночас не заважає тому, хто спить поруч.
Будильника два, їх ставив на різний час, щоб точно прокинутися, але потім залишив тільки один, бо він дуже гучний і його вистачало, щоб прибрати залишки сну.
Недолік знайшов, але він несуттєвий та напряму не стосується самого годинника. В комплектні немає блока живлення, що для цінника пристрою дуже логічно. Проте, якщо ви хочете заряджати гаджети через бездротову зарядку вам доведеться використовувати власний БЖ і підключати його до розетки.
Gelius Time Bridge 2 працює і просто від USB, але в цьому випадку не працює бездротова зарядка, що логічно, бо гаджету просто не вистачає на це потужності. Майте це на увазі, коли плануватимете ваш сценарій використання пристрою.
Ціни та конкуренти
Gelius Time Bridge 2 продається за ціною 1499 гривень. На мою думку, це адекватний цінник для подібного багатофункціонального пристрою, в якого фактично є тільки один конкурент. Принаймні з того, що шукав я, а робив я це дуже прискіпливо.
Я знайшов тільки одного і це згадана вище перша модель Gelius Time Bridge. Вона ще продається і коштує від 999 гривень. Як на мене, друга модель сильно просунулася вперед по дизайну, тому для мене вона не конкурент. Але смаки в усіх різні, тому воно є і ви маєте змогу на нього подивитися та за бажанням купити.
З усього іншого є тільки окремо популярні настільки годинники типу TFA 605014 за ціною 2989 гривень чи Xiaomi LYWSD02MMC (ціна від 696 гривень), або бездротові зарядки-платформи. Наприклад, Samsung EP-P5400 з цінником від 1813 гривень, BASEUS Light Magnetic Wireless Charger (ціна від 599 гривень), або USAMS US-CD181 (ціна від 853 гривень). Правда, перші тільки показують час, мають будильник та без бездротової зарядки, а другі мають тільки її.
[ad_2]
Источник